Mtosb Başkanı Tekli: “Şimdi Üretim Zamanı”

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Başkanı Sabri Tekli, Türkiye’nin çok önemli bir seçim sürecini geride bıraktığını belirterek, “Artık birlik olup çalışmaya başlamalıyız. Şimdi üretim zamanı” dedi.

MTOSB Başkanı Tekli, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçim sonuçlarını değerlendirdi. Tekli seçimlerin demokratik ortamda gerçekleştirildiğini vurgulayarak, “Seçimler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Demokratik bir ortamda gerçekleştirilen seçimler sonuçlanmıştır. Türkiye kararını vermiştir. Bundan sonra hızlı bir şekilde seçim atmosferinden çıkarak üretim odaklı bir gündeme dönmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı

Türkiye ekonomisinin yükselmesi için üretimin şart olduğunu kaydeden Tekli, “Ülkemiz bunun farkındadır. Devletimizin sanayicilerimize verdiği teşvik ve destekler bunun açık göstergesidir. Biz MTOSB Yönetim Kurulu olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz, üzerimize düşen en büyük görev kentimize yeni sanayi yatırımları kazandırmaktır. Bizler ülkemize güvenmeye, yatırım yapmaya devam edeceğiz. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ederken, kentimiz adına da olumlu gelişmelere sahne olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir