Bocce’nin Mersinli şampiyonları

MERSİN’in merkez Toroslar ilçesindeki Candan Merzeci Ortaokulu öğrencileri katıldıkları Okullararası Bocce Türkiye Şampiyonası’nda yıldız erkeklerde Türkiye birincisi ve yıldız kızlarda Türkiye 2’ncisi olarak büyük bir başarı elde etti.
Bocce Türkiye Şampiyonu olan Candan Merzeci Ortaokulu öğrencileri, Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin’i ziyaret etti. Ziyarette Okul Müdür Yardımcısı Çilem Erdoğan, Beden Eğitimi Öğretmenleri Serkan Polat ve Leyla Özkarakaş hazır bulundu.
Ziyarette şampiyon öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Şahin, “İlimizi Okullararası Bocce Şampiyonasında başarı ile temsil edip Türkiye Şampiyonu olan Candan Merzeci Ortaokulu öğrencilerini yürekten kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir