Bakan Gül Şoförler ve Otomobilciler Odası İftarına Katıldı

Bakan Gül Şoförler ve Otomobilciler odası iftarına katıldıGAZİANTEP – Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Şoförler ve otomobilciler odası tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Adalet Bakanı Abdulhamit GülGaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Şoförler ve otomobilciler odası tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep 1. Sıra Milletvekili adayı Abdulhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Şoförler ve otomobilciler odası tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül AK Parti dönemindeki kazanımlara değinerek, “Şoför esnafı şehrin en güvenilir kişisidir. Bu akşam sizlerle bir arada iftar ettiğimiz için hamd ediyorum. AK Parti öncesi, istikrarsızlıklar vardı. Ama AK Parti dönemiyle birlikte siyasi ve ekonomik istikrar sağlandı. Eskiden ülkenin gelirleri faiz olarak yabancılara verilirdi. Vatandaşa hiç bir şey gitmiyordu. Ama artık gelirlerimiz vatandaşlarımıza hizmet olarak gidiyor. Hastaneler bugün herkese aynı hizmeti veriyor. Eskiden hastanelerde vatandaşlar parasını ödemediği için rehin kalıyordu. 80 yılda yapılmayanı 16 yılda yaptık. Sizlerin sorunlarının tamamını çözeceğiz. 24 haziranda Türkiye‘deki kazanımların devamı için silerin desteği çok önemlidir. 7 Haziranda AK Parti az oy alınca gördünüz huzurumuz bozuldu. Çünkü istikrar tehlikeye girdi” dedi.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Fatma Şahin Şoförler ve otomobilciler oda başkanlarına teşekkür ederek, “Oda başkanlarıma teşekkür ederim kardeşlik hukukuyla çalışıyoruz. Biz çözümün parçasıyız. Bizim için çok önemlisiniz, çünkü şehrin yükünü alıyorsunuz. Herkes yük taşıyamaz. Bu şehri sizlerle birlikte yönetiyoruz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Şoförler ve otomobilciler oda başkanları Bakan Gül ve Belediye Başkanı Fatma Şahin’e plaket takdim etti.
Program hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir