Vali Karahan, Çal ve Bekilli İlçelerimizi Ziyaret Etti

Valimiz Hasan Karahan, Muhtarlar toplantısı ve bir dizi incelemede bulunmak üzere Çal ve Bekilli İlçelerimize gitti. ilçelerdeki Mahalle Muhtarları ile düzenlenen toplantıda biraraya gelerek mahallelerin sorunlarını dinledi.

 

Çal ilçemizde ilk olarak Çal Kaymakamlığını ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, Kaymakam Yusuf Durani Dinç, Belediye Başkanı Fethi Akcan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Hükümet Konağında Kaymakam Dinç’den ilçenin genel durumu ve kamu yatırımları hakkında bilgi alan Sayın Valimiz, daha sonra ilçedeki okulları ziyaret etti

Ziyaretin ardından Muhtarlarla biraraya gelen  Valimiz Hasan Karahan, düzenlenen toplantıda vatandaşlarımızın temsilcileri konumunda olan Çal ilçemizdeki Mahalle Muhtarları ile Kamu Kurum Yetkililerini bir araya getirdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Karahan; “İlimizi ilçe ilçe dolaşıyoruz. Birebir talepleri, sorunları dinleyerek çözmeye çalışıyoruz. Denizli’mizde güzel işler yapılmış, inşallah daha güzellerini hep birlikte yaparız. Çal ilçemizde de Kaymakamlık ve Belediyemizce güzel işler yapılmış. İnşallah ihtiyaçları yine yerinde tespit edip, çözümünü yine birlikte yapacağız. Daha güzel daha başarılı işlere inşallah hep birlikte imza atacağız. Muhtarlarımız, sizler bize talep ve dileklerinizi iletin, onlarla ilgili değerlendirmemizi hep beraber yapalım” dedi. Açılış konuşmasının ardından Mahallelerimizin sorunları masaya yatırıldı. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali Karahan, Muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.

  

Çal ilçe ziyaretinin ardından Bekilli ilçemize geçen Valimiz Hasan Karahan; Bekilli İlçemizin mahallelerindeki sorunları ve talepleri dinlemek ve çözüm yolları bulmak üzere Mahalle Muhtarları ile biraraya geldi.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir