Para-Tekvandoda Mehmet Sami Saraç Türkiye Şampiyonu Oldu

Konya Büyükşehir Belediyesporlu tekvandocu Mehmet Sami Saraç, Para-Tekvando Türkiye Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi oldu.Türkiye Tekvando Federasyonu’nun 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan Para-Tekvando Türkiye Şampiyonası Ankara’da gerçekleştirildi.

Müsabakalara Konya Büyükşehir Belediyespor adına katılan Mehmet Sami Saraç, K42 klasman +75 kiloda mindere çıktı. Sporcumuz çeyrek finalde rakibinin mindere çıkmaması sonucu hükmen galip sayıldı. Saraç, yarı final mücadelesinde rakibini 18-11 mağlup etti ve finale yükseldi. Final müsabakasında başarılı bir performans sergileyen sporcumuz rakibini 20-8 yenerek altın madalyaya uzandı.

Altın madalya sahibi sporcumuz Mehmet Sami Saraç, kendilerine bütün imkanları sağladığı için kulüp yönetimine ve antrenörlerine teşekkür etti.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir