AKIT’TAN BAŞKAN YILMAZ’A VEDA ZİYARETİ

AKIT’TAN BAŞKAN YILMAZ’A VEDA ZİYARETİ

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası ( GTSO) Önceki Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a veda ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette GTSO Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir ve Meclis Başkanı Hasan Yıldırım da hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Gemlik TSO ile birlikte güzel hizmetlere imza attıklarını belirtti. Görev yaptığı süre zarfında yürüttüğü başarılı çalışmalarından dolayı Önceki Dönem GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt’a teşekkür eden Yılmaz, GTSO Başkanı Paşa Ağdemir’e yeni görevinde başarılar diledi.

Önceki Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt da, Ticaret ve Sanayi Odasının hizmetlerinde, Gemlik Belediyesi olarak desteklerinden ötürü Başkan Yılmaz’a teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, günün anısına Kemal Akıt’a zeytinyağı saklama kabı hediye etti.

MUSTAFA DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir