Minik Vali Gökçe’den Başkan Sözlü’ye ‘evde bakım hizmetleri ve park güvenliği’ talimatı

Minik Vali Gökçe’den Başkan Sözlü’ye ‘evde bakım hizmetleri ve park güvenliği’ talimatı

 

Başkan Sözlü’den minik Vali Gökçe’nin talimatlarına anında cevap

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Adana Valiliği koltuğuna oturan Yüreğir Emine Türkan İlkokulu öğrencisi Tuana Gökçe makam koltuğundan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü arayarak talimat verdi

 

MİNİK VALİ BAŞKAN SÖZLÜ’YÜ ARAYARAK TALİMAT VERDİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Adana Valisi Mahmut Demirtaş yerine Adana Valiliği makam koltuğuna Yüreğir Emine Türkan İlkokulu öğrencisi Tuana Gökçe oturdu. Makam koltuğuna oturan minik vali Tuana Gökçe Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü arayarak kente dair talimatlar verdi.

 

BAŞKAN SÖZLÜ TALİMATLARI ANINDA CEVAP VERDİ

Minik Vali Gökçe’nin ilk talimatı Adana’daki park ve bahçelerin daha güvenli olmasıydı. Bir diğer talimat ise evde bakım hizmetlerinin kapasitesinin arttırılması yönünde oldu. Vali Gökçe, evde bakım hizmetlerini takdir ettiğini ancak hizmet alım yolu ile bunun kapasitesinin arttırılması yönünde talimat verdi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise minik Vali Gökçe’ye teşekkür ederek talimatlarının harfiyen yerine getirileceğini ifade etti ve telefonu kapatmasının ardından evde bakım hizmetler için 50 personel daha alınması için bürokratlarına talimat verdi.

EBRU  BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir