SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle her yıl geleneksel hale getirilen ve bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan, “Defne Belediyesi 23 Nisan Satranç Turnuvası” 20 Nisan Cuma günü yapılacak açılış hamlesi ile başlıyor.

 

Defne Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada; bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan, “Defne Belediyesi 23 Nisan Satranç Turnuvası”nın 20 Nisan Cuma Günü başlayacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada; Satranç Turnuvasının her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi gördüğü ve 4 gün süreceği belirtildi.

23 Nisan Pazartesi günü saat 15:30’da kapanış kokteyli düzenleyecek olan Defne Belediyesi, turnuvaya katılım sağlayan her sporcuya katılım belgesi ile başarılı olan sporculara kupa, madalya ve toplamda 11,000 TL. ödül dağıtacak.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir