HER ZAMAN BÜYÜKLERİMİZİN HAYIR DUASINA İHTİYACIMIZ VAR

“HER ZAMAN BÜYÜKLERİMİZİN HAYIR DUASINA İHTİYACIMIZ VAR”

 

-BAŞKAN FADILOĞLU, YAŞLILARI İHMAL ETMİYOR

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, gerçekleştirdiği ev ziyaretleri kapsamında Karşıyaka Mahallesi’nde ikamet eden 87 yaşındaki Mustafa Geçer’in misafiri oldu. Başkan Fadıloğlu, vefa duygusuyla gerçekleştirdiği ziyaretleri aralıksız sürdüreceğini kaydetti.

 

Her fırsatta yaşlılarla bir araya gelen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, misafir olduğu evlerdeki yaşlıların sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Başkan Fadıloğlu, son olarak Yaşlılar Haftası kapsamında Karşıyaka Mahallesi’nde 2 ay önce eşini kaybeden 87 yaşındaki Mustafa Geçer’in evine konuk oldu. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Fadıloğlu, Mustafa amcanın istek ve sıkıntılarını dinledi.

 

AİLELERİMİZDEN HAYIR DUASI ALIYORUZ

Ziyarette açıklamada bulunan Başkan Fadıloğlu, “Öncelikle Mustafa amcamıza başsağlığı diliyorum. 2 ay önce eşini kaybetmişti. Bizim ‘vefa’ hizmetimizden faydalanıyordu. Eşi uzun süre yatalak olarak ömrünü geçirdi, Rabbim, mekanını cennet eylesin. Mustafa amcamızı da bir ziyaret edelim dedik, çat kapı ziyaret gerçekleştirdik. Vefa hizmetimizden faydalanan ailelerimizi imkanlar dahilinde ziyaret etmeye çalışıyoruz, büyüklerimizin duasını almaya gayret gösteriyoruz. Ben tüm vefa ekibimize ve belediye ekibimize yürekten teşekkür ediyorum. Onların sayesinde ailelerimizden hayır duası alıyoruz. Bu bir ekip işi, ekibimizin her kademesinde görev yapan kardeşimiz hayırlı işlere vesile olunca, bundan da tüm çalışan olarak bizler de bereketini görüyoruz. Rabbim hiçbir zaman büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin.  Her zaman büyüklerimizin hayır duasına ihtiyacımız var. Bugün bize evini açtı, misafir etti, bizleri evinde ağırladığı için tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

ALLAH, HİÇBİR ZAMAN BAŞKANIMIZI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

Başkan Fadıloğlu’nu evinde ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren 87 yaşındaki Mustafa Geçer, “Bugün Başkanımızı evimde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Sağ olsun beni evimde ziyaret etti. Yaklaşık 51 yıldır Karşıyaka Mahallesi’nde ikamet ediyorum, bu zamana kadar hiçbir başkan evimi ziyaret etmedi, sorunlarıma ortak olmadı, çağırsam bile evime gelmezlerdi. Sağ olsun Başkanımız Rıdvan Bey, evime misafir oldu, sıkıntılarımı dinledi. Bu ziyaretten dolayı çok memnun oldum, kendisine yürekten teşekkür ederim. Allah, hiçbir zaman Başkanımızı başımızdan eksik etmesin. Her ay iki üç defa evime temizlik ekibi gönderiyor, evimizi temizletiyor. Bu zamana kadar hiçbir Belediye Başkanından böyle hizmet görmedik. Başkanımız sayesinde her türlü hizmeti alıyoruz. Biz her zaman Başkanımızdan razıyız, Allah da kendisinden razı olsun” şeklinde konuştu.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir