BAŞKAN YAVUZ ONUR SOKAK ESNAFLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

BAŞKAN YAVUZ ONUR SOKAK ESNAFLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Hizmetlerine aralıksız devam eden Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz,  esnafları da ihmal etmeden sık sık bir araya gelip sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

01 Mart 2018 Perşembe günü saat 09.30’da Barbaros Mahallesi Selamet Sokak Özyıldız restoranda Onur Sokak esnafları ile kahvaltıda bir araya gelen Başkan Yavuz, Afrin Zeytin Dalı Operasyonu, ülke gündemi ve Kırıkhan’da yapılan hizmetlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Yavuz burada yapmış olduğu konuşmada; “Ülkemiz son yıllarda en sıkıntılı günlerini yaşamaktadır. Sınırımızda devam eden zeytin dalı operasyonları kapsamında özellikle sınır ilçelerimizin yaşamış olduğu sıkıntıları yakinen bilmekte ve takip etmekteyiz. Bu sıkıntıların esnafa olumsuz yansımalarını da bilmekteyiz.  Ancak güçlü bir hükümete sahip olduğumuz için, Afrin Zeytin Dalı operasyonu sebebiyle iş konusunda etkilenen ve ödemede zorluklar yaşayan özellikle Kilis,  Reyhanlı, Kırıkhan ve çevre mahallelerimizde ki Vatandaşlarımıza, çiftçilerimize ve esnaflarımıza vergi ve kredi ödemeleriyle ilgili Devletimiz tarafından bir takım kolaylıklar sağlandı.

Ülke gündemindeki yoğunluk ve sınırlarımızdaki Zeytin Dalı operasyonlarına rağmen bizde Kırıkhan Belediyesi olarak 7/24 zaman mefhumu olmaksızın Devletimizin, Milletimizin, ordumuzun ve Mehmetçiklerimizin yanında olup hem lojistik hem de manevi olarak yanında olmaya devam ediyoruz. Ayrıca, belediyemizin devam eden projelerini de aksatmadan sürdürüyoruz” dedi.

Kahvaltıda esnafların sorun ve sıkıntıları da gündeme geldi. Kahvaltılı toplantı karşılıklı istişareler ve Afrin Zeytin Dalı Operasyonunda savaşan Mehmetçiklerimiz ile ülkemizin selamete ve zafere ermesi için yapılan dualar ile sona erdi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir