İL JANDARMA KOMUTANLIĞI BASIN DUYURUSU

JANDARMA’DAN TORBACILARA BÜYÜK OPERASYON.

 

 

DENİZLİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI, UYUŞTURUCU MADDELERE SIFIR TOLERANS İLKESİ İLE UYUŞTURUCU MADDELER İLE MÜCADELE ALANINDA BAŞLATMIŞ OLDUĞU AMANSIZ MÜCADELEYE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR. JANDARMA EKİPLERİ LİDERLİĞİNİ O.K. İSİMLİ ŞAHSIN YAPTIĞI (26 KİŞİDEN OLUŞAN) ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜNÜN DENİZLİ İLİ BOZKURT, ÇARDAK, HONAZ İLÇE MERKEZİ VE MAHALLELERİNDE HALK ARASINDA TORBACI TABİR EDİLEN USULLE UYUŞTURUCU MADDE (EROİN, UYUŞTURUCU HAP) TİCARETİ YAPTIKLARI, HALK İÇERİSİNDE FİŞEK TABİR EDİLEN VE ORTALAMA TANESİ (0.2) GR. AĞIRLIĞINDA EROİN, METAMFETAMİN, ESRAR VE UYUŞTURUCU HAP SATARAK “UYUŞTURUCU MADDE İMAL VE TİCARETİ” SUÇUNU  ÖRGÜTLÜ  OLARAK İŞLEDİKLERİ DUYUMUNUN ALINMASI ÜZERİNE HAREKETE GEÇTİ.

 

YAPILAN ARAŞTIRMA, SORUŞTURMA VE İSTİHBARİ ÇALIŞMALAR NETİCESİNDE;                27 ŞUBAT 2018 GÜNÜ SAAT:07.00’DAN İTİBAREN DENİZLİ İL MERKEZİ, BOZKURT, ÇARDAK VE HONAZ İLÇELERİ İLE AFYONKARAHİSAR İLİ DAZKIRI İLÇELESİNDE TOPLAM (28) ADRESTE  (11 JANDARMA BÖLGESİ, 17 POLİS BÖLGESİ )  EŞ ZAMANLI OLARAK OPERASYON İCRA EDİLDİ.

 

27 ŞUBAT 2017 TARİHİNDE İCRA EDİLEN OPERASYON ESNASINDA ŞÜPHELİLERİN ÜSTLERİNDE, ARAÇLARINDA, EVLERİNDE, İŞYERLERİNDE VE EKLENTİLERİNDE YAPILAN ARAMADA, (31) GRAM EROİN, (8) GRAM ESRAR, (84) ADET SUBOXENE HAP, (1) ADET HASSAS TERAZİ, (8) ADET UYUŞTURUCU İÇİMİNDE KULLANILAN APARAT, (830) TL UYUŞTURUCU SATIŞINDAN ELDE EDİLEN PARA, (4) ADET KURUSIKI TABANCA, (5) ADET RUHSATSIZ AV TÜFEĞİ, (29) ADET DEĞİŞİK ÇAPLARDA FİŞEK İLE (1) ADET KAMA ELE GEÇİRDİ.

 

ELE GEÇİRİLEN UYUŞTURUCU VE MALZEMELERE EL KONULDU. OPERASYON KAPSAMINDA; (26) ŞÜPHELİDEN (2)’Sİ CEZAEVİNDE TUTUKLU, (23) ŞÜPHELİ GÖZALTINDA, (1) ŞÜPHELİNİN İSE YAKALANMASI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİLMEKTE.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir