Başkan Sözlü önce organ sonra da kan ve kök hücre bağışında bulundu “Canımız da kanımız da memlekete feda olsun”

Başkan Sözlü önce organ sonra da kan ve kök hücre bağışında bulundu

“Canımız da kanımız da memlekete feda olsun”

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, iki gün önce DASEV’in organizasyonunda organlarını bağışladı dün de Kızılay çadırında kan ve kök hücre bağışında bulundu

ORGANLARINI DA BAĞIŞLAMIŞTI

 

İki gün önce DASEV (Darendeliler Kültür Sağlık ve Eğitim Vakfı) ‘in organizasyonundaki organ bağışı kampanyasına katılarak organlarını bağışlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, dün de Duygu Cafe Gençlik Meydanı’nda kurulan Kızılay Çadırı’nda kan ve kök hücre bağışında bulundu.

 

‘’DONÖR BEKLEYEN, KAN ARAYAN HASTALARIMIZ İÇİN BURADAYIZ’’

 

Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’nın da hazır bulunduğu Kızılay çadırında kan ve kök hücre bağışında bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Donör bekleyen, kan arayan hastalarımız için buradayız. Afrin için kan bağışı kampanyası başlatan Kızılay’ın yanındayız. Canımız da kanımız da bu memlekete feda olsun” dedi.

 

‘’DESTEKLERİ İÇİN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ’’

Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün her daim kan bağışı kampanyalarında en ön sırada yer aldığını söyleyerek destekleri için Başkan Sözlü’ye destekleri için teşekkür etti

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir