KIRIKHAN’DAN MEHMETÇİKLERİMİZE MEHTERANLI DESTEK!

KIRIKHAN’DAN MEHMETÇİKLERİMİZE MEHTERANLI DESTEK!

YÜRÜ BRE KIRIKHAN KİM TUTAR SENİ

Afrin Zeytin Dalı Operasyonunda zafer yazan Mehmetçiklerimize Kırıkhan ilçemizden de Mehteranlı destek geliyor.

Kırıkhan Kaymakamlığı ve Kırıkhan Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Bursa Vatan Sevdalıları Platformunun getirdiği Bursa Ertuğrulgazi Mehter Bölüğü, 11 Şubat 2018 Pazar günü saat 12:00’de Kırıkhan’da mehteran ekibiyle ve ilçe halkıyla birlikte yapacağı yürüyüşle kahraman Mehmetçiklerimize destek verecek.

Afrin’deki Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında destan yazan kahraman askerlerimize destek olmak amacıyla gerçekleştirilecek olan Mehteran Destek Yürüyüşü ilçe halkının katılımıyla; Kırıkhan Demokrasi meydanından başlayarak Kanatlı caddesi boyunca Cumhuriyet meydanına kadar devam edecek ve Cumhuriyet meydanında yapılacak olan mehteran gösterisiyle son bulacak.

Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Mehteranlı Destek Yürüyüşü için ilçe halkına ortak bir davette bulunarak “Mehmetçiklerimize destek olmak için düzenleyeceğimiz Mehteran Yürüyüşü ve Mehteran Gösterisine Kırıkhan’da bulunan sivil toplum kuruluşlarımızı, siyasi parti başkanlarımız ve ilçe teşkilatları ile tüm halkımızı davet ediyoruz. Gün Birlik Olma Günüdür. Gün Mehmetçiklerimize destek olma günüdür. 11 Şubat Pazar günü saat 12:00 de tüm halkımızı Mehmetçiklerimize Mehteranlı Destek Yürüyüşüne katılmalarını bekliyoruz” dediler.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir