FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ, ÖĞRENCİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ…

FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ, ÖĞRENCİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ…

 

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Sağlık Kültür ve S

por Dairesi Başkanı Cihan Çakıcı ile birlikte öğlen arası Üniversite Evinde yemek yiyen öğrencileri ziyaret ederek, hem onlarla yemek yedi hem de sorunlarını dinledi.

Öğlen arası Üniversite Evi’nde yemek yiyen öğrencileri ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Demirdağ, zaman zaman öğrencileri hem fakültelerinde hem de üniversite evinde ziyaret ederek onlarla bir araya geldiğini belirterek, öğrencilerin birçok konuda taleplerinin olduğunu bu talepleri imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturduklarını söyledi.

Öğrenciler ise, kendilerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a teşekkür ettiler.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir