Başkan Ayhan, Kırsal Mahallelerde Sorunları Dinliyor “Akçakale’ye Değer Katmak İstiyoruz”

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde kırsal mahallelerde stabilize yol ve altyapı çalışmaları sürerken Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan da çalışmaların devam ettiği mahallelerde halkın sorunlarını dinliyor.

BAŞKAN AYHAN MİL, ÇEÇEKLİ SOKAK VE SEVİMLİ’DE

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Belediye Destek Hizmetleri Müdürü İbrahim Akkurt, Belediye Meclis üyeleri Şerif Bozkurt ve Mahmut Tümur’le birlikte Mil,Çiçekli sokak ve Sevimli kırsal mahallelerinde  vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ayhan, burada belediyenin yaptığı çalışmaları anlatarak vatandaşları dinledi. Kendisine iletilen sorunları dikkatle dinleyip not alan Başkan Ayhan, çözümü yönünde çaba göstereceğini söyledi. Sevimli mahalle muhtarı İsa Bozkurt ve mahallenin ileri gelenleriyle de görüşen Başkan Ayhan, buradaki stabilize yol yapım çalışması, Kültür merkezi çevre düzenlemesi, yeni mezarlık yerinin belirlemesi ve ihata duvarı yapımıyla ilgili bilgi verdi. Başkan Ayhan, ayrıca Sevimli kırsal mahallesindeki eksikliklerin giderilmesi için Belediye Destek Hizmetleri Müdürü İbrahim Akkurt’a talimat verdi. Ayhan, Mil ve Sevimli mahallesi ile Çiçekli mezrasındaki sorunların çözümü için çalışma yaptırarak kapsamlı bir çalışma başlatılacağını da müjdeledi.

“ÖRNEK BİR BELEDİYECİLİK SERGİLEMEK İSTİYORUZ”

Başkan Abdülhakim Ayhan, uzun bir süreden beri ilçenin kırsal mahallelerinde devam eden çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, buralardaki vatandaşların özellikle yol sorunlarını çözmek için büyük çaba harcadıklarını kaydetti. Ayhan, “Her geçen gün Akçakale’nin biraz daha değişip gelişmesi için uğraşıyoruz. Vatandaşların bize gösterdiği teveccühle başaramayacağız iş yok. Bize duydukları güven için teşekkür ederken, iyi bir belediyecilik örneği sergileyerek Akçakale’ye her açıdan değer katmak istiyoruz” dedi.

“BAŞKAN AYHAN’A GÜVENİYORUZ”

Başkan Abdülhakim Ayhan’ın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten mahalle sakinleri, özellikle yol yapımı konusundaki çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Vatandaşlar, Ayhan’ın kendilerinin ilettikleri eksikleri tamamlamak için çaba göstereceğine inandıklarını, başkanı daha sık aralarında görmek istediklerini sözlerine ekledi.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir