Minik Öğrencilerimizden Mehmetçik Abilerine Anlamlı Ziyaret

 İmamı Gazali İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Okul Müdür Yardımcısı Muhammet SELMANİ nezaretinde İlçe Jandarma Komutanlığına giderek vatani görevini yapan askerlerimizi ziyaret ett.
        Öğrencilerimiz; İlçe Jandarma Komutanı İsmail TANRISEVER, görevli Komutanlar ve Askerlerimiz tarafından düzenlenen törenle karşılandı. Samimi bir havada geçen ziyarette öğrenciler beraberinde getirdikleri hediye ve mektupları Asker abileriyle paylaştı.
         Törenden sonra Öğrenciler,  Öğretmenleri ile birlikte İlçe Jandarma Komutanlığının, sosyal alanlarını ve diğer birimlerini gezerek komutanlarımızdan bilgi aldı. Gezi sırasında askerlerin eğitim yerlerini ve kaldıkları ortamı yakından görme fırsatı  bulan  öğrencilerin oldukça heyecanlı oldukları gözlendi.
      Ziyaret sırasında öğrencilerimize Şanlı Bayrağımızı takdim eden İlçe Jandarma Komutanı İsmail TANRISEVER öğrencilerin yapmış oldukları sürpriz ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek “Güçlü yarınlarımızın teminatı siz değerli evlatlarımızın milli ve manevi değerlerine sahip çıkması bizlere moral ve güç katmaktadır. Devletine, milletine ve ailelerinize hayırlı bireyler olmanızı diliyorum. Aileniz, arkadaşlarınız ve öğretmenlerinize sevgi ve selamlarımı yolluyorum.” şeklinde konuştu.
        Öğrenciler daha sonra Gazino bölümüne geçerek Askerlerimizle birlikte yemek yiyerek, jandarmanın gülen ve güvenilen yüzünü her zaman hissettiklerini, ayrıca Mehmetçiklerimizin misafirperverliklerinden dolayı çok memnun kaldıklarını ifade ederek başta İlçe Jandarma Komutanı İsmail TANRISEVER olmak üzere diğer bütün görevlilere teşekkür ettiler.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir