İl Jandarma Komutanından İl Müftüsü Çelik’e İadeyi Ziyaret

İl Jandarma Komutanından İl Müftüsü Çelik’e İadeyi Ziyaret

İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Halil Altıntaş, Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i makamında ziyaret eden, İl Jandarma Komutanı Kd.Albay Halil Altıntaş “Sinop’a atanıp göreve başladığımız zaman bizleri burada yalnız olmadığımızı ve Sinop’a alışma sürecimizde bizleri ziyaret ederek yalnızlığımızı hissettirmeyenlerden  biri de İl Müftümüz idi. Ziyaretleri ile bizleri yalnız bırakmayan İl Müftümüz Ali Hayri Çelik’e iadeyi ziyaret gerçekleştirdik. Kendilerine teşekkür eder, görevinde başarılar dilerim.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Müftüsü Ali Hayri Çelik  “Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, şahsınızda  İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde görev yapan bütün personele başarılar diliyorum. Allah’tan sağlık, afiyet ve muvaffakiyetler temenni ediyorum” dedi.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir