Mersin İl Millî Eğitim Müdürlüğü İlçe Müdürleri Toplantısı

?

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Anamur İlçemizde Yapıldı

Anamur Öğretmenevinde Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca Başkanlığında yapılan toplantıya Mersin İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Erol Özdemir ve Yusuf Duman ve 13 İlçe Millî Eğitim Müdürleri katıldı.

Açılış konuşması ve gündem maddelerinin okunmasının ardından ev sahibi ilçe sunum ve değişen mevzuat hakkında bilgilendirme yaptı.

Toplantıda 2017-2018 öğretim yılı 1. Kanaat dönemi eğitim faaliyetleri hakkında genel değerlendirme yapılmasının yanısıra 1. kanaat döneminin bitiminde tatil sürecinde yapılacak iş ve işlemler konuşuldu.

Ayrıca Okul Güvenliği Aylık İzleme ve Değerlendirme Çalışmaları konulu talimat kapsamında hazırlanan raporların içerikleri hakkında görüşüldü.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir