Kaymakamımız Sayın Adem ÜNAL İki Şehit Ailesini Daha Ziyaret Etti.

    İlk ziyaret Çukurca da Vatani görevini yaparken Şehit olan P, Er Mahmut ELÇİ’nin İlçemiz Eyyüpkent mahallesinde ikamet eden babası Hasan ELÇİ’nin evine yapıldı. Yapılan sohbet sırasında şehit babası, dul olan kızının yardıma muhtaç olduğunu belirtmesi üzerine, Kaymakamımız Sayın Adem ÜNAL’ın talimatıyla hemen eşi vefat eden kadınların yararlandığı aylık bağlandı. İkinci ziyaret ise 1998 yılında Şırnak’ta şehit olan P.Onb. Mehmet GÖRMEZ’in babasının evine yapıldı.
                Ziyaret sırasında şehit aileleri ile sohbet edildi. Sıkıntı ve talepleri ile Devletimizden isteklerinin olup olmadığı soruldu. Aileler ise Devletimizin gücünü yanlarında hissetiklerini, Devletimizin ilgisinden memnun olduklarını dile getirdiler. Kaymakamımız Sayın Adem ÜNAL da son olarak Vatanı için kendi canını feda eden şehitlerimizin ailelerine Devletimizin kapısının her zaman açık olduğunu, tüm şehitlerimize rahmet ve ailelerine sabır dilediğini belirtti.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir