-AB Heyeti Harran’ı gezdi.

 Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger başkanlığında Şanlıurfa’ya gelen AB’nin 24 ülke büyükelçisinin yer aldığı heyet Harran’ı ziyaret etti.
Gelen konukları, Harran Kaymakamı Ömer Faruk Çelik ve Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz karşıladı. Ayrıca heyete Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar da eşlik etti. Yağışlı ve soğuk bir havada Harran’ı gezen heyet, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Bayraktepe’de karşılanan konuklar, ilk önce Ulu camii kalıntıları ve kazı alanını gezip daha sonra Kümbet Otel’de Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz tarafından düzenlenen davete katıldılar. Yemek sonrası sur içinde yer alan kümbet evleri de gezen heyet daha sonra ilçemizden ayrıldılar.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir