KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÖMER ÇİMŞİT’TEN ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA VE İŞ UYGULAMA MERKEZİNE ZİYARET

  Kaymakamımız Sayın Ömer Çimşit, Yenişehir Mahallesinde eğitim faaliyeti sürdüren Özel Eğitim Uygulama ve İş uygulama Merkezi’ni ziyaret etti.

                Ziyarette Kaymakamımız Sayın Ömer Çimşit’e Belediye Başkan Yardımcısı Halaf Kete, Yazı İşler Müdürü Haşim Yıldız, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ekrem İştin, Viranşehir Kızılay Şube Başkanı Hasan Basri Etli eşlik etti.

                Okul yönetiminde öğrenciler ve genel çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakamımız Sayın Ömer Çimşit, Viranşehir Özel Eğitim Uygulama ve İş uygulama Merkezi’nde eğitim gören engelli öğrenciler ile bir araya geldi. Öğrenciler ile resim çizen ve boyama yapan Kaymakamımız   Sayın Ömer Çimşit, öğrenciler ile yakından ilgilendi.

                Ziyaretin sonunda Viranşehir Kızılay Şubesi tarafından temin edilen giysiler Özel Eğitim Uygulama ve İş uygulama Merkezi’nde eğitim gören engelli öğrencilere dağıtıldı.

                Kaymakamımız Sayın Ömer Çimşit, engelli öğrencileri sevindiren Viranşehir Kızılay Şube Başkanı Hasan Basri Etli ve Kızılay yönetimine teşekkür etti.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir