BAŞKAN YARDIMCISI KETE GÜVENLİK PERSONELLERİ İLE YILSONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Viranşehir Belediye Başkan yardımcısı Halaf Kete, kurumun farklı birimlerinde görev yapan güvenlik personelleriyle yılsonu değerlendirme toplantısı yaptı.

Belediye meclis toplantı salonunda yapılan değerlendirme toplantısında konuşan Belediye Başkan yardımcısı Halaf Kete, tüm çalışanlarla karşılıklı sevgi,saygı ve iyi niyet çerçevesinde Viranşehir halkına hizmet verdiklerini söyledi.

Güvenliğin önemine vurgu yapan Kete, “Sizden istediğimiz vatandaşlara güler yüzlü davranmanız. Yapacağınız hatalı bir davranışınız Belediyeye mâl olacaktır. Biz sertlikle, bağırarak değil sevgi, saygı ve iyi niyet çerçevesinde hep birlikte gönülden çalışarak halkımıza en güzel şekilde hizmet vermekten yanayız.

Belediye Başkanı Yardımcısı Halaf Kete, daha sonra güvenlikten görevli personellerin sıkıntı ve taleplerini de dinledi.

 

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir