ŞUSİAD SURUÇ’TAKİ SALDIRIYI KINADI

Şanlıurfa Sanayici ve İş Adamları Derneği (ŞUSİAD) Suruç ilçesindeki terör saldırısını kınadı.

Dernekten yapılan yazılı açıklamada, yönetim kurulu olarak, Suruç’ta meydana gelen insanlık dışı ve alçakça saldırıyı kınadıklarına dikkat çekilerek, “Yaşamın normalleşmesi için çaba sarf eden genç bedenlerin yitirildiği bu katliam bir kez daha gösteriyor ki ülkenin bütünlüğünün ve güvenliğinin sağlanmadığı ortamlarda yitirilen canlar durmadan artmaktadır.

Bu yaşanan vahşetin tam olarak aydınlatılması ve faillerin ivedilikle ortaya çıkarılması, olası yeni olayların önüne “geçeceğine” dikkat çekerken, çocuklara oyuncak götürmek için yola çıkan bu duyarlı yurttaşlarımızın maruz kaldığı bu “saldırının” tüm insanlık alemine yapıldığına inanan biz, yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve halkımıza başsağlığı diliyoruz” denildi.

ŞUSİAD derneği başkanı Mehmet Salih GÖK

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir