Bornova zabıtasına kişisel gelişim semineri

Bornova zabıtasına kişisel gelişim semineri

 

Bornova Belediyesi ile Yaşar Üniversitesi arasında Zabıta Müdürlüğü çalışanlarının kişisel ve mesleki becerilerinin arttırılmasını amaçlayan işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında “Öfke Kontrolü, Empati Kurma” konulu ilk ders verildi.

 

Bornova Belediyesi ile Yaşar Üniversitesi arasında Zabıta Müdürlüğü çalışanlarına yönelik semenirler verilmesini kapsayan işbirliği protokolü imzalandı. Zabıta çalışanlarının kişisel ve mesleki becerilerini geliştirmeyi amaçlayan seminerlerin düzenlenmesini içeren Protokol’ü Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ile Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemali Dinçer imzaladı. Protokol kapsamında “Öfke Kontrolü, Empati Kurma”, “Stresle Baş Etme Yolları”, “Yaşamda Kalite”, “Etkili İletişim, Beden Dili”, “İnovasyon”, “Takım Çalışması”, “Beslenme Kültürü ve Gıda Tercihi” konu başlıklarında seminerler düzenlenecek. İlk seminer Bornova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Diğer seminerler de Bornova Belediyesi ve Yaşar Üniversitesi’nin salonlarında dönüşümlü olarak gerçekleştirilecek.

 

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Yaşar Üniversitesi ile pek çok konuda işbirliği yaptıklarını hatırlatarak, “Yaşar Üniversitesi, çalışma arkadaşlarımızın değerli Bornovalılara daha iyi hizmetler sunabilmeleri için eğitim desteği verecekler. Bornovamıza daha çok ve daha kaliteli hizmet edebilmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemali Dinçer, de imzaladıkları protokolün her iki kurama da yararlı olmasını dilediğini söyledi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir