Başkan Atilla, Kejan Aşireti Düğününe Katıldı

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Kejan Aşireti düğününe katılarak gelin ve damada mutluluklar diledi.

Kejan Aşireti’nden Bektaş ve Gündem ailelerinin düğün merasimleri Cumhuriyet Mahallesinde düzenlendi. Coşkulu geçen düğüne Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Ak Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek ve Belediye meclis üyeleri de katıldı. Bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan Atilla, daha sonra vatandaşlarla birlikte halay çekti. Düğünde davulculara bahşiş vermeyi de ihmal etmeyen Başkan Atilla, düğünde yaptığı konuşmada Fatma ve Emrah çiftine her iki dünyada saadetler diledi.

Başkan Atilla daha sonra Fatma ve Emrah çiftine takı taktı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Atilla, vatandaşlarla tek tek tokalaştıktan sonra düğünden ayrıldı.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir