Vali Hasan Karahan Bozkurt İlçesini Ziyaret Etti

Valimiz Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bozkurt ilçemize gitti.

İlk olarak Bozkurt Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam Yasin Ardıç ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, Kaymakam Yasin Ardıç’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Valimiz Bozkurt İlçe ziyaretinde, Bozkurt Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri tarafından yapılan “Maddeye Değil Hayata Bağlan” projesi kapsamında bağımlılığa karşı mücadeleye dikkat çekmek amacıyla düzenlenen resim sergisini ziyaret ederek bilgi aldı. Projenin ülkemizin kanayan yarası olan madde bağımlılığına dikkat çekmesi açısından son derece önemli olduğunu ve bu projeyi gerçekleştiren gençlerimizinde bunun farkında olarak bu tür çalışmalar gerçekleştirmesinin takdire şayan olduğunu belirtti. Projenin gerçekleşmesinde emeği geçen öğrencileri kutlayarak, ilimiz ve ülkemizin geleceği açısından duyarlı ve sorumlu gençlerin yetişiyor olmasından memnuniyet duyduğunu belirtti.

Daha sonra Bozkurt Belediyesi’ne geçen Valimiz Hasan Karahan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik’i ziyaret ederek, belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bozkurt ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Valimiz Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

Son olarak Bozkurt Spor Lisesini ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada öğrencilerle biraraya geldi.

HALİL İBRAHİM DİNCEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir