Mezitli’nin minikleri 2018 partisiyle coştu

Mezitli’nin minikleri 2018 partisiyle coştu

Mezitli Belediyesi Bircan Tüfekçioğlu Çocuk Gündüz Bakımevi’nde yeni yıl coşkusu yaşandı. 2018 yılını ‘Çılgın Saç Partisi’ ile karşılayan çocukların mutluluğu müzik ve danslarla doruğa çıktı.

Mezitli’nin mutlu çocukları, 2018 yılını çılgın bir partiyle kutladılar. ‘Çılgın Sağ Partisi’ adı verilen etkinlikte, birbirinden ilginç kıyafetlerle dans eden çocukların coşkusu doruğa çıktı. Minikler ve öğretmenlerinin doyasıya eğlendiği etkinliğe Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan da katıldı.

Hazırlanan yaş pastayı öğretmenleri ile birlikte üfleyen minikler, 2018’in mutlu bir yıl olmasını dilediler. 2018 yılının minikler ve aileleri için sağlıklı ve neşe dolu geçmesini dileyen Başkan Tarhan, “2018 yılının hepimiz için daha güzel bir yıl olmasını diliyorum. Yeni yılda hepimiz daha uzamış daha büyümüş ve geleceğe daha umutlu bakabilmenizi diliyorum” dedi.

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir