BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE YENİ ALINAN OTOBÜSLERİN TEKNİK EĞİTİMİ

 

      Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı teknik personele verilen ‘Büyükşehir bünyesindeki otobüslerin teknik eğitimi’ devam ediyor.

 

Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren teknik personele verilen otobüs filosuna yeni katılan KENT ve DORUK modellerinin teknik eğitimi sürdürülüyor. OTOKAR AKADEMİ ile kurulan koordinasyon çerçevesinde, firma yetkilileri tarafından bakım atölyesinde verilen eğitimde araçların bakım, onarım ve arıza giderme süreçlerine yönelik teknik eğitim ve uygulamalı dersler veriliyor.

 

Büyükşehir yetkilileri, personelin filodaki araçlara yönelik teknik bilgisini artırmak, zaman ve maliyet giderlerini minimuma indirmek adına yapılan çalışmaların diğer marka araçlar için de devam ettiğini belirttiler.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir