ÖZYİĞİT’TEN HAKKARİ’DEKİ ŞEHİTLER İÇİN AÇIKLAMA

 Hakkari Şemdinli’de devam eden operasyonlar sırasında bölücü terör örgütü mensuplarınca silahlı saldırı düzenlendi. 2 askerimiz şehit oldu, bir askerimiz yaralandı.
Teröristlerin saldırısında 2 askerimiz şehit oldu, 1 askerimiz yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralı askerimizin tedavisinin devam ettiği belirtildi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin İl Başkanı Abdullah ÖZYİĞİT, “Böyle alçakça saldırıların hiçbir gerekçesi olamaz. 2 gencecik kardeşimizin şehit olması ve bir askerimizin yaralanması haberini derin bir üzüntü ile öğrendik. Bu kanlı olayı şiddetle lanetliyorum. korkunç bir belaya çevrilmiş olan terörizme karşı hep birlikte büyük bir mücadele vermemiz gerekiyor. Her gün yeni bir şehit haberi alıyoruz ve bu haberler bizleri derinden etkiliyor. Baş vermiş bu trajedi ile ilgili genç kardeşimizin ailesine sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun. Ülkemizin başı sağolsun. Yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.” Dedi.

HALİL İBRAHİM DİNCEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir