Bayındır’dan Örnek Davranış

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli ve CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan geçtiğimiz aylarda evi yangın sonrası hasar gören vatandaşı ziyarette bulundular.

Geçtiğimiz aylarda Yeşilova Mahallesinde çıkan yangın sonucu ev oturulamaz hale gelmişti. Yaşanılan kötü durumu ortadan kaldırmak için İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayındır Belediyesi ve Bayındır Kaymakamlığı el ele vererek çalışmalara başladı. Hızlı bir şekilde devam çalışmaları yerinde inceleyen Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli ve CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan geçtiğimiz aylarda evi yanan hemşehrimiz Berkant Dirioğlu ile biraraya gelerek yaşanılan talihsiz durumun bir an önce toparlanacağını ve her zaman yanlarında olduklarını söylediler.

Yeşilova Mahallesi sakinleriyle de bir araya gelen Bayındır Belediye Başkanı vatandaşların istek ve beklentilerini dinleyip notlar aldı.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir