KARAMAN BELEDİYESİ – ÖMER DÖNGELOĞLU KARAMAN’A GELİYOR

Karaman Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında ünlü ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu’nu 22 Aralık 2017 Cuma günü Karaman’a getiriyor.

Türkiye’nin önde gelen ve tanınmış ilahiyatçılarından Ömer Döngeloğlu, Karaman Belediyesi’nin tertip ettiği kültür sanat etkinlikleri kapsamında Karaman’a gelecek. 22 Aralık 2017 Cuma günü gerçekleştirilecek olan El – Metin adlı program, Karaman Belediyesi Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde saat 20.00’de başlayacak.

Karaman Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleyecek olduğumuz ve  ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu’nun konuşmacı olarak katılacağı El – Metin adlı programa tüm Karaman halkımız davetlidir” denildi

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir