DEFNE YEŞİLİ VE PARKLARIYLA ANILACAK

Defne Belediyesi, ilçeye kazandırdığı, bir kentin olmazsa olmazlarından ‘parklar’ konusunda gerçekleştirdiği çalışmalarla takdir topluyor.

Kuruluşundan bu yana Defne’ye kazandırdığı onlarca parkın sayısını gün geçtikçe arttıran Defne Belediyesi, son olarak Çekmece Güzelyayla Mahallesi’nde yapımına başladıkları yeni parkın çocuk oyun grubu montajını tamamladıklarını duyurdular.

Defne Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Çekmece Güzelyayla Mahallesinde yapımı süren yeni park çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşların kullanımlarına hazır hale geleceği bilgisini verdiler.

MUHTAR ÇOLAKOĞLU’NDAN BAŞKAN YAMAN’A TEŞEKKÜR

Çekmece Mahalle Muhtarı Fikret Çolakoğlu, Çekmece Mahallesi Güzelyayla mıntıkasında yapımı süren park ile ilgili Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a gönülden teşekkür ederek: “Mahalle sakinlerimizin uzun zamandır talep ettikleri parkı vatandaşlarımızla buluşturan Başkanımıza minnettarız. Emeği geçen herkesin eline sağlık.” ifadelerini kullandı.

Çocuk oyun grubu montajının yapılması ile beraber parka akın eden çocuklar, mahallelerine kazandırılan yeni parkın şimdiden tadını çıkarmaya başladılar.

BAHÇEKÖY MAHALLESİNE DE YENİ PARK

Defne Belediyesi Park Bahçe ekipleri, devam eden çalışmalarının yanı sıra Bahçeköy Mahallesi’nde de yeni park çalışmalarının start aldığını bildirdiler.

Defne’nin her mahallesine park kazandırma hedefiyle yola çıktıklarını ifade eden ekipler, bu çalışmaların 2018 yılında da artarak devam edeceği bilgisini verdiler.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir