ŞEHİT ÖMER KÜÇÜK’ÜN EVİNE TÜRK BAYRAĞI ASILDI

02. 11 2017 Tarihinde Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Ortaklar bölgesinde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen 27 yaşındaki Piyade Sözleşmeli Er Ömer Küçük’ün Özsoğuksu mahallesindeki baba evine Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz tarafından 12 metre boyunda bayrak direği dikilerek 2×3 ebatında Türk Bayrağımız asıldı.

Şehit annesi Hatice Küçük bayrak direğinin dikilmesi sonrası yaptığı açıklamada vatan hainlerine seslendi; “Ben bu vatana bir Ömer verdim, benim gibi Türk kadınları oldukça bin Ömerler doğacaktır. Bu sakat halimle bu şerefsiz PKK’ya ve tüm vatan hainlerine meydan okuyorum, Ömer’ler bitmez, 2 çocuğum daha var bu vatana onlar da feda olsun” dedi.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir