DEFNE’DE ADIM ADIM BETON ASFALT

Defne Belediyesi, ilçedeki sokak ve caddelerin daha güzel ve ulaşılabilir olması için gerçekleştirdiği beton asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Son olarak Turunçlu Mahallesi Halk Eğitim Merkezi girişindeki yolu asfaltladıklarını duyuran Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, hava koşullarının iyileşmesi ile beraber çalışmalarına kaldıkları yerden devam edecekleri bilgisini verdiler.

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarına hız kazandırdıklarını ifade eden ekipler, sorunsuz bir alt yapı üzerinde gerçekleştirilen beton asfalt işlemlerinin, kalıcılık ve kullanılabilirlik bakımından en doğru uygulama olduğunun altını çizdiler.

Defne Belediyesi Fen İşleri ekipleri, alt yapı çalışmaları tamamlandıkça üst yapı hizmetlerinin tüm Defne’ye yayılacağını ve Defne’nin yüksek standartlı yollara sahip bir kent olma yolunda sağlam adımlarla ilerlediğini belirttiler.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir