ÖZDEMİR ÇİFTİNE ‘VEFA’ DESTEĞİ -VEFA HİZMETİ İLE TÜM İHTİYAÇLAR YERİNDE KARŞILANIYOR

Şehitkamil Belediyesi tarafından ilçede ikamet eden bakıma muhtaç yaşlılara sağlanan ‘Vefa Hizmeti’ ilçe halkını memnun ediyor. Evde bakım hizmetiyle tüm ihtiyaçları karşılanan Emine ile Abdullah Özdemir çifti, hizmetlerden duyduğu memnuniyeti anlattı.

Şehitkamil Belediyesi, ‘Vefa Hizmeti’ projesi sayesinde ulaştığı bakıma muhtaç ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürüyor. ‘Vefa Hizmeti’ projesi, ilçe sınırları içerisindeki özellikle 70 yaşın üzerinde, kimsesi olmayan ve maddi durumu yetersiz kişiler için uygulanıyor. Vefa Ekibi, günlük ortalama 12 eve hizmet veriyor. Şehitkamil Belediyesi tarafından uygulanan Vefa Hizmeti projesi kapsamında yaşlı ve bakıma muhtaç kişilere; evde genel temizlik, kuaför, berber, hastane ulaşım, su, elektrik arıza, çilingir ve pratik ev düzeni hizmetleri gibi birçok yardımda bulunuyor.

Vefa Hizmeti ekibi, son olarak Atakent Mahallesi’nde ikamet eden 67 yaşındaki Abdullah ile 70 yaşındaki Emine Özdemir çiftinin ihtiyaç duyduğu evdeki tüm hizmetleri yerinde karşıladı. Verilen hizmetle yüzü gülen Özdemir çifti, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

ALLAH, EVİMİZE TEMİZLİĞE GELENLERDEN RAZI OLSUN

Parkinson, şeker, tansiyon hastası olan Emine Özdemir, yatağa bağımlı sürdürdüğü hayatında en büyük destekçilerinin eşi ve Şehitkamil Belediyesi olduğunu vurguladı. Eşiyle 47 yıllık mutlu bir evlilik hayatı yaşadığını ifade eden Emine Özdemir, şunları söyledi:

Hastalığım önce şeker ile başladı. Daha sonra tansiyon rahatsızlığım başladı. 20 senedir şeker ve tansiyon hastalığım vardı. Daha sonra Parkinson hastalığına yakalandım. 8-9 senedir de Parkinson hastalığım var. 5 seneden beridir de yatağa bağlı yaşıyorum. Allah’ın ve belediyemizin yardımı ile yaşıyoruz. Rabbim, bize bu hizmeti sağlayanlardan razı olsun. Sağlık hizmetleri evimize kadar getiriliyor. Evimiz düzenli olarak temizleniyor. Allah, evimize temizliğe gelenlerden razı olsun. Bir şikayetimiz yok. Allah, bu durumumuzdan kötü etmesin, başka dert vermesin. Allah, tüm Müslümanların yar ve yardımcısı olsun.”

VERİLEN HİZMETLERDEN BİZ ÇOK MEMNUNUZ

Her zaman ve her koşulda Şehitkamil Belediyesinin kendilerine destek sağladığını belirten Abdullah Özdemir, şöyle konuştu:

Şehitkamil Belediyemizden evimize vefa ekibi geliyor. Evimizin temizliğini yapıyorlar. İhtiyaçlarımız karşılanıyor. Verilen hizmetlerden biz çok memnunuz. Belediyemize dua ediyoruz. Allah; hükümetimizi, belediyemizi başımızdan eksik etmesin. Bu hizmetten önce zorluklar yaşıyorduk. Elimizden geleni yapmaya çalışıyorduk ama zor oluyordu. Son 5 yıldan bu yana bu konuda sıkıntı yaşıyoruz. Eşime ben bakıyorum. Belediyemize yaptıkları yardımları yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyorum.”

HALIL IBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURLU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir