DEFNE BELEDİYESİ’NDEN YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMASI

Defne Belediyesi, alt yapısı tamamlanan bölgelerde asfalt, tamamlanmayan bölgelerde ise yol bakım-onarım, stabilize ve tesviye çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Son olarak Armutlu Mahallesi Can Sokak’ta yol tesviye ve stabilize çalışması gerçekleştiren Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, tamamladıkları çalışmalar neticesinde vatandaşların ulaşımlarını daha rahat yapabilecekleri bilgisini verdiler.

Stabilize ve tesviye çalışmalarının yanı sıra parke onarım çalışmaları da gerçekleştiren ekipler, Harbiye Mahallesi Yaşar Doğu ve Esenler Caddeleri ile Cengiz Topel, Paşa ve 1032.Sokaklarda bozulan parkelerin onarımını tamamladıklarını belirttiler.

HALİL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir