DEFNE BELEDİYESİ’NDEN YENİÇAĞ MAHALLESİNE DE ÇOK AMAÇLI SAL0N

Defne Belediyesi, İlçe sınırları içerisindeki mahallelere çok amaçlı salon kazandırma çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Defne Belediyesi’nin; sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetlerin gerçekleştirilebileceği, taziyelerin kabul edilebileceği, ‘Çok Amaçlı Toplantı Salonu’ projesi, Gümüşgöze Mahallesi’nden sonra YeniçağMahallesinde de hayata geçiriliyor.

Defne Belediyesi, Yeniçağ Mahallesi’nde var olan salonu revize ettiği çok amaçlı toplantı salonunun düzenleme çalışmalarını büyük ölçüde tamamladıklarını ve kısa zaman içerisinde halkın hizmetine sunacaklarını duyurdu.

İletişim kültürünün güçlendiği, Defneli olma bilincinin pekiştiği sosyal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra taziye evi olarak da kullanılabilecek olan Çok Amaçlı Toplantı Salonu, Defne Belediyesi tarafından Yeniçağ Mahalle Sakinleri ile buluşturulmaya hazırlanıyor.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURLU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir