Muhtarlarımızın Günü Kutlu Olsun

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Belen ilçesine bağlı 19 mahalle muhtarıyla, Belediye Başkanlık makamında ve akabinde yemek programında bir araya gelerek Muhtarlarımızın, Muhtarlar Gününü kutladı.

Sohbet ortamında geçen programda Belediye çalışmaları ve hayat bulacak projeleri anlatan Başkan Vurucu, yakın zamanda Hastanemiz Sağlık Bakanlığımızca ve Pazar yerine yapacağımız Belen Kültür Han projemiz Kültür Bakanlığımızca onaylandı. İlçemizde başlattığımız asfalt çalışmamız Derebahçe mahallemizde, Şehitler Abide Parkı Sosyal Tesisimiz ve birçok çalışmamız hızla devam ediyor. İfadelerini kullandı.

Başkan Vurucu’nun günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı konuşmada “Demokrasinin çekirdeği denilebilecek bir öze sahiplik yapan, milletimizle,  devletimiz arasında köprü vazifesi görerek, kamu hizmetinin mahallelerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasında mühim bir görev üstlenen Belen’li muhtarlarımız başta olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, hayırlı ve başarılı görevler diliyorum dedi.
TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir