Başkan Culha’dan Başkentte Hatay Gezisi

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, renkli görüntülere sahne olan Başkentte Hatay Günleri’nde Atatürk Kültür Merkezi’nde stant açan hemşeri belediyeleri ziyaret etti.

Misafirperverliğiyle Başkent Hatay Günleri’nde örnek teşkil eden Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, bakanları, milletvekillerini, bürokratları, işadamlarını ve çok sayıda Arsuz standına ilgi gösteren misafiri konuk etti.  Akabinde hemşeri belediyeleri de unutmayan Başkan Culha, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, CHP Hatay Milletvekilleri Mevlüt Dudu ve Serkan Topal, Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç ve Arsuz Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, Hatay’ın tüm güzelliklerini içinde barındıran stantları ziyaret etti.

Hatay’ın turizminin, yöresel kültürlerinin ve değerlerinin tanıtımı açısından büyük önem taşıyan etkinlikte, hemşeri belediyeler mütevazı yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çeken Başkan Culha’ya nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, hem kendi yörelerine has ürünlerden ikram etti, hem de hediye ederek jest yaptı.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir