Mehmet Tolan Belediye İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na Aday !

Reyhanlı Belediyesi Çalışanı ve Belediye İş Sendikası Reyhanlı Belediyesi Temsilcisi Mehmet Tolan, Belediye İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na aday olduğunu duyurdu.
Tüm üyelerin desteğini beklediğini  ve adaylığa başvurduğunu belirten  Mehmet Tolan, Reyhanlı Belediye -İş Sendikası Temsilcisi olarak Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na aday olduğunu söyledi.
Mehmet Tolan, adaylık ile ilgili yazılı açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi; “Her zaman işçi haklarını gözeterek ve her zaman onların yanında olduğumuzu hissettiren yönetim anlayışı içinde görevimizi yapıyoruz. İşçi ve emekçinin hakkı, sadece maddiyatla ölçülemez. Görevde olduğumuz süre boyunca personelimizin hak ve menfaatlerini koruma noktasında her zaman personelin tarafında olduk. Bu yönetim anlayışıyla hareket ederek tüm emekçi kardeşlerimin görüş ve önerilerini çok kıymetli buluyorum.  Yapılacak olan bu seçimin kazananı ve kaybedeni kesinlikle yoktur. Kazanan işçi ve emekçi kardeşlerimizdir. Devraldığımız bu bayrağı daha yukarı taşıyarak işçi kardeşlerimizin her zaman hakkını savunan bir sendika olacağımıza söz veriyorum. Tüm üye ve delege arkadaşlarımın sesi olacağım” dedi.
“Gücümüzü işçilerimizden alarak, Belediye ve bürokratlarımızla işçilerimiz arasında köprü vazifesi görmek için adayım” diyen Tolan, “Kazanılmış haklarımızı korumak ve daha ileriye taşımak için, emeğin ve emekçinin her zaman yanında olmak için, Hatay belediye işçilerinin sorunlarının çözümü için şube başkanlığına aday olduğumu açıklamakla onur ve gurur duyuyorum. Adaylığım konusunda bana destek olan, herkese teşekkür ediyor, saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.
25 Kasım 2017 günü yapılacak olan seçimlerde Hataya hizmet vermek adına Reyhanlı Belediye -İş Sendikası Temsilcisi olarak Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na aday olarak başvuran Tolan, 1983 yılında Hatay Reyhanlı ilçesinde doğdu. 2001 yılından bu yana  Reyhanlı Belediyesinde Bilgi İşlem Sorumlusu olarak görev yapmakta. Reyhanlı Belediyesinde 2014 yılından bu yana İş Sendikası Temsilciliğini de yürütüyor.
TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir