‘DÜNYA ÇOCUK KİTAPLARI HAFTASI’ ETKİNLİKLERİ

Antakya Belediyesi Tiyatro Topluluğu ve Hatay Cemil Meriç İl Kütüphanesi işbirliğiyle ‘Dünya Çocuk Kitapları Haftası’ münasebetiyle Hatay İl Kültür Merkezi’nde çocuklara yönelik etkinlikler yapıldı.

‘Dünya Çocuk Kitapları Haftası’ münasabetiyle Hatay İl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında ilk olarak ‘Çarpım Tablosu’ adlı oyun sergilendi. Çeşitli okullardan gelen yaklaşık 500 çocuğun katılım gösterdiği tiyatro oyunu büyük beğeni topladı. Daha sonra ‘Kütüphanede Sanat Var’ etkinliği kapsamında doğaçlama ve yaratıcı drama faaliyetleri yapıldı.

‘Dünya Çocuk Kitapları Haftası’ münasebetiyle gerçekleştirilen etkinlikler, çocukların büyük ilgisiyle ve alkışlarıyla sona erdi.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir