BAŞKAN KİMYECİ, AK PARTİ YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI EROL KAYA’YI ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Ankara’da AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’ya ziyarette bulundu.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’ya Antakya’da gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgi verdi. Karşılıklı fikir alışverişi ve sohbet şeklinde geçen buluşmada AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Alaaddin Varolda yer aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye başarılı hizmetlerinin devamını dileyen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ise, Başkan Kimyeci’nin yapmış olduğu ziyareti, şahsi twitter hesabından paylaştı. Kaya attığı twitte şu ifadelere yer verdi; “Antakya Belediye Başkanımız İsmail Kimyeci, medeniyetler beşiği Antakya’danGenel Merkezimize selam ve muhabbet getirdiler.”

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kayave Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan YardımcısıAlaaddin Varol ile ziyaret anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir