TÜMSİAD Hatay Şube’ den Antakya Orman İşletme Müdürlüğüne Ziyaret

Tümsiad Hatay Şube Başkanı Doğan Gülsüren ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tümkaya Antakya Orman İşletme Müdürü Sn. Ömer Gökmen İnal’ ı ziyaret etti.

TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Doğan Gülsüren Türkiye’ nin dışarıdan ithal ettiği

Bu nedenle yurt dışına büyük paralar ödeyerek ithal ettiğimiz ürünlerin Türkiyede Üretilmesinin Milli sermayeye önemli katkılar sağlayacağını belirterek

Bu anlamda Hatay Bölgesinde yetişebilecek ve dışa bağımlılığımızı bitirecek Kimya ve İlaç sanayisinde hammadde olarak kullanılan çalışmaları hakkında bilgilendirme sunumu yaptı.

Başkan Gülsüren Üreten Türkiye olmayı amaçladıklarını TÜMSİAD Hatay Şube olarak konuyla ilgili projeler hazırlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Antakya Orman İşletme Müdürü Sn. Ömer Gökmen İnal Ekonomiye katkı sağlayacak projelere destek vereceklerini ve ortak çalışmalar yapmaya hazır olduklarını belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir