HİZMETLER ÇİFTLİKKÖY’DE DE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ) tarafından yürütülen altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Çiftlikköy Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarını başlattı.

MESKİ ekipleri Yenişehir İlçesi Çiftlikköy Mahallesi Şakir Son Caddesi’nde içmesuyu şebekesi yenileme çalışmaları kapsamında 48 bin 900 metre içme suyu şebeke hattı döşedi. MESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaların tamamlanmasının ardından Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler asfaltlama çalışmalarına başladı.

“Bundan sonra daha düzgün bir mahallede oturmuş olacağız”

Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Aynur Öztürk, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar ile ilgili konuşarak, “Bizim su şebeke borularımız çok eskiydi ve borular küçüktü, yetmiyordu. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne mahallemizdeki boru hatlarının değişmesi için başvurduğumuz zaman programa aldılar. Şimdi mahallemizin altyapısı yenilendi. Halkımız da bundan çok memnun, ben de çok memnunum” dedi.

Çalışmalar sayesinde, uzun yıllar içmesuyu şebekesi ile alakalı sorun yaşamayacaklarına dikkat çeken Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Öztürk, mahalle sakinleri olarak içmesuyu şebeke yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarının yapılmasından memnun olduklarını belirtti.

Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Öztürk, Büyükşehir Belediyesi tarafından Çiftlikköy Mahallesi adına tüm isteklerinin karşılandığını ve tüm çalışanlarının kendileri ile istişare halinde olduğunu kaydederek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkür etti.

Mahallelerinde yürütülen çalışmalardan memnun olduklarını kaydeden Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Öztürk, “İnşallah bundan sonra daha düzgün bir mahallede oturmuş olacağız” ifadelerini kullandı.

Çiftlikköy Mahallesi sakini Oktay Ateş ise Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarının eskisinden daha iyi olduğuna dikkat çekerek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Çiftlikköy Mahallesi’nde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Çiftlikköy Mahallesi’nin uzun yıllar içinde ihtiyacı olan hizmetler karşılanmış olacak.

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir