TÜMSİAD Hatay Şube HAYTÜRK Platformunu Kahvaltı da Ağırladı

TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Doğan Gülsüren, TÜMSİAD Hatay Şube Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Altun ve Mehmet Tümkaya’ nın ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltı programına Hatay Turan Derneği Başkanı Sn. Ali Atvur, Abader Başkanı Sn. Av. İlhami Boşça, Hatay Akkoyunlu Dernek Başkanı Sn.Ahmet Akkoyunlu, Yörük Derneği Başkanı Sn.Levent Akkoyunlu, Turan Kültür Derneği Başkanı Sn. İrfan Diler, Hatay Turan Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Sn. Bülent Güzel ve M.Ali Sivri ayrıca Sn. Ömer Keleş, Sn. Şah Süleyman Atvur, Sn. Memduh Akkoyunlu, Sn.İsmail Karakoyunlu ve Sn. Erdal yabanat katılım sağladılar.

Kahvaltı programında Hatay için yapılacak çalışmalarda Sivil Toplum Kuruluşlarının birlikte hareket etmesinin ortaya olumlu bir enerji çıkaracağını ifade eden Tümsiad Hatay Şube Başkanı Doğan Gülsüren programa katılan dernek başkanları ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir