HATAY SU SPORLARI YÜZME KULÜBÜ’NDEN BAŞKAN YAMAN’A ZİYARET

Hatay Su Sporları Yüzme Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a ziyarette bulundu.

Hatay Su Sporları Yüzme Kulübü Başkanı Servet Akgöl ve Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Cımbız, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ı, Defne Belediyesi Turunçlu Ana Hizmet Binası’ndaki makamında ziyaret etti.

Defne’de yapılabilecek Su Sporları ile ilgili istişarede bulunulan ziyarette, Su Sporları ile alakalı sorunlar ve çözüm yolları konuşuldu.

Hatay Su Sporları Yüzme Kulübü olarak Başkan Yaman’a; Defne’ye kazandırdıkları spor tesisleri, çocuklara sağlanan yüzme kursları ve sportif faaliyetlerde gösterilen ilgi ve destek için teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Hatay Su Sporları Yüzme Kulübü Başkan ve Yönetim Kurulu Üyesini ağırlamaktan ötürü memnuniyet duyduğunu dile getiren Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Defne’de Su Sporları ile ilgili neler yapılabileceğine dair fikir sahibi olunması hususunda oldukça etkili bir sohbet olduğunu belirtti.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir