BAŞKAN KİMYECİ; “FARKLI YAŞAM SİTESİ İLE TOKİ 2. ETAP KONUTLARI PARKI HEMŞEHRİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, hizmet denetimleri programı kapsamında Akasya Mahallesi Farklı Yaşam Sitesi ve TOKİ 2. Etap Konutları bölgesinde tamamlanan park ve yeşil alanda incelemelerde bulundu.

Akasya Mahallesi Farklı Yaşam Sitesi ve TOKİ 2. Etap Konutları bölgesinde tamamlanan park ve yeşil alanı inceleyen Başkan Kimyeci, çalışmaların tamamlandığını belirtti.

Başkan Kimyeci, denetimler esnasında parkta karşılaştığı vatandaşlarla sohbet etti, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Yürütülen hizmetler hakkında vatandaşlardan görüşlerini alan Başkan Kimyeci; “ Siz değerli vatandaşlarımızın, hoşça zaman geçirebilecekleri, çocuklarımızın güvenle oynayabilecekleri, her türlü donanıma sahip yemyeşil bir park ve yeşil alanı mahallemize kazandırmaktan dolayı memnuniyet duyuyorum. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir