ŞEHİT POLİS GÜLŞAH GÜLER DEMOKRASİ KAMU FUTBOL TURNUVASI’NDA ANTAKYA BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR PLAKETİ

15 Temmuz hain darbe girişiminde, Ankara Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığı’na yapılan saldırıda şehit düşen, Özel Harekât Komiser Yardımcısı Şehit Gülşah Güler onuruna Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı ve Hatay T Tipi Cezaevi Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen kamu futbol turnuvasının final maçı sonunda Antakya Belediyesi’ne teşekkür plaketi takdim edildi.

Turnuvaya desteklerinden dolayı Antakya Belediyesi adına düzenlenen plaketi, yoğun iş programı münasebetiyle törene iştirak edemeyen Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye vekâleten, Başkan Yardımcısı Cengiz Özgöz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin’in elinden aldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, şehitlerimizin ruhuna dualar edilmesi ile devam etti. Programda Antakya Belediyesi Mehteran Bölüğü dinletisi izleyenlerden büyük alkış aldı.

Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ile kurum müdürleri de katıldı.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir