BELEN-FATİH MAHALLESİNDE VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI

Kaymakam Abdulaziz AYDIN başkanlığında Fatih Mahallesinde Vatandaşla Buluşma toplantısı düzenlendi. 13 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 14.00’te düzenlenen toplantıya; Belen Belediye Başkanı Adnan VURUCU, Hatay Büyükşehir Belediyesinden: Hatsu Genel Müdür Yrd. Hüsnü KARAYAZGAN, Kanalizasyon 2.Bölge Md.V. Avni PİRİ, İçme Suyu 2.Bölge Md.V. Hasan YAKUT, Büyükşehir Belediyesi Belen Sorumlusu Ömer SAĞLAM, HATSU Belen sorumlusu Şemsettin UÇAR,  Emniyet Amir V. Mehmet KARCI, Malmüdürü M.Uğur BEKAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir ŞAHAN, GTH.İlçe Md.V.Veli KURT, Nüfus Md.V. Şahide KÖYBAŞI PAYASLI, SYDV Md. Zeynep ÖZTÜRK, Mahalle Muhtarı Osman KÖSECE ve Mahalle sakinleri katıldı.

Belen Kaymakamı Abdulaziz AYDIN toplantıyı açış konuşmasında; bugün mahallemizin sorunlarını yerinde dinlemek üzere bürokrat arkadaşlarla buradayız. Kurumlar zaten mahallemizle ilgili altyapı yatırımlarını yapmaya devam ediyor. Kamu hizmetlerinin yürütümüyle alakalı olarak yerinde durum değerlendirilmesi yapmak üzere geldiklerini belirterek katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür eti.

Toplantıda söz alan Mahalle Sakinlerince; dolmuş güzergahının mahalle içerisinden geçecek şekilde düzenlenmesi, yeni dolmuş durağı ihtiyacı olan yerlere durak yapılması, Aile Sağlığı Merkezi, Cami, çocuk parkı ihtiyacı, kanalizasyon çalışmaları ile ilgili sıkıntı ve bu suretle yaşanılan sinek ve koku rahatsızlığı, hurdacılardan rahatsızlık gibi konular gündeme getirildi. Toplantıda hazır bulunan Büyükşehir ve İlçe Belediye yetkililerince talep ve sorunlar cevaplandırılarak, çözümü gereken hususlarda not alınarak gerekli çalışmalara başlanacağı belirtildi.

Toplantı sonucunda Kaymakam AYDIN yaptığı değerlendirmede; gündeme getirilen hususların takipçisi olunacağını ve ilgililerin de ayrıca bilgilendirileceğini belirterek toplantıyı sona erdirdi.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir