2.ULUSLARARASI AKDENİZ KENTLERİ SANAT BULUŞMASININ AÇILIŞI, ANTAKYA’DA YAPILDI

Akdeniz Sanat Oluşumu (ASO) tarafından düzenlenen 2.Uluslararası Akdeniz Kentleri Sanat Buluşması’nın açılışı, Mimarlar Odasında düzenlenen kokteyl ile Antakya’da gerçekleşti.

13-19 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında “Bir Başka Dünya Mümkün” ana temasında “Sanat ve Ekolojik Yaşam” konularının ağırlıklı olarak işleneceği 2.Uluslararası Akdeniz Kentleri Sanat Buluşması’nın açılış kokteyline, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Lütfü Savaş, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Aalen-Antakya Kültür Derneği Başkanı Mehmet Karasu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

19 Kasım’a dek sürecek etkinlikler kapsamında Türkiye, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi ve Bosna-Hersek’ten yazarlar ve şairler; açılışının Antakya’da gerçekleştiği 2.Uluslararası Akdeniz Kentleri Sanat Buluşması’nda Mersin, Tarsus, Adana ve Antalya’da çeşitli söyleşi, dinleti, panel, atölye çalışması, film gösterimi gibi etkinliklere katılım gösterecekler.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir